Sedm let s Mečounem

19. březen 2017 | 11.02 |

Hrome, dneska je to na den přesně, bezmála, téměř... sedm let! Co jsem jako chudý tovaryš... s buchtou... v ranečku! jako mladý Mečoun jednu březnovou neděli založil tento blog! (Všimněte si toho, že píšu o TOMTO blogu... když se k tomu přičte ten předchozí... hrome, to už je let, co jsem blogerem! Připadám si starý!)

Zajímavé je, že po sedmi letech udělal blog takové astronomické kolečko, takže je nyní znovu neděle. Kruh se uzavřel!

A jak jinak to oslavit než speciálním článkem o mém blogísQu? Našel jsem ho u Eufémie, která ho našla u Tlapenky, která ho našla u Lyry, která ho našla kdovíkde. Nebo tak nějak ta historie jde, nejsem si moc jistý :D

Nuže, bez dalších keců, jdeme na to!

1. Jak vznikl tvůj první blog a o čem byl?

No, vznikl jednoduše tak, že jsem si ho založil a měl být o mně :D Pamatuju si, že můj úplně první blog (ještě před DP) jsem si založil na blog.cz. Jenže jsem tak nějak nevěděl, o čem bych tam měl psát. Takže jsem ho po čase zase smazal a založil ten druhý, nechvalně známý... *tajemný pohled do dáli*

2. Jaký je tvůj aktuální blog a o čem bys chtěl, aby v budoucnu byl?


Můj aktuální blog měl PŮVODNĚ být o hrdinech. Jakoby taková encyklopedie hrdinů - komiksových, filmových i reálných - několik takových velmi starých článků v sekci Hrdinové, to dokazuje. Potom jsem od této myšlenky upustil s tím, že takových encyklopedií je na webu spousta, takže jsem to odsunul na druhou kolej a zaměřil se hlavně na sebe a svůj život, protože to je samozřejmě mnohem důležitější a zajímavější téma, že :D I když článek o Rampovi mám docela rád :D
Takže tímto směrem se hodlám ubírat i do budoucna, byť Fanstránky božského Karla taky měly něco do sebe...

3. Jak vznikly tvé blogové přezdívky?

Hm. Přezdívka předchozího blogu - mo(u)dří vědí - vznikla z (nesmějte se!) kresleného seriálu Život s Louiem, který kdysi dávali na Jetixu. V něm vyšlo najevo, že otec hlavního hrdiny byl na střední škole díky svému fotbalovému (myslím že to byl americký fotbal) umění přezdíván "Divoká noha." Takže si to můžete odvodit, pomůže vám k tomu vědomí toho, že jsem v té době praktikoval jedno bojové umění :D

Co se Mečouna týče, tady vás jednoduše odkážu na svůj druhý nejstarší článeQ.

4. Který ze svých článků považuješ za nejlepší?

Hmmm, těžko říct. Za těch 7 let jsem napsal 592 článků, takže to tak jednoduše nemůžu říct :D Většinou ale mám rád takové ty filozofické články ze sekce Trocha vzdělání, které nikdo nečte, protože jsou moc dlouhé (např. O smrti a O smrti II, popř. Etika a Etika II - i když dnes bych je napsal trochu jinak).


Možná byste mi to mohli říct vy, mí drazí čtenáři - který můj článek se vám hodně líbil? To by mě docela zajímalo :)

5. Proč bloguješ?
Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html

Protože je to fajn činnost, pár lidí mi to tady čte a hlavně komentuje a vůbec, za tu dobu jsem tu poznal pár fajn lidí (i v reálu). Kolikrát se přistihnu, že něco zažiju a už už si říkám, jak o tom napíšu na blog :D Holt už jsem přijal identitu blogera.

6. Lituješ někdy založení blogu?

Ee.

7. Jak dlouho plánuješ blog mít?

Dokud tu bude aspoň pár lidí, kteří mi to tu budou komentovat a já je :) Počet přečtení blogu mě ani tak moc netankuje, baví mě právě ta interakce s ostatními blogery (v mém případě spíš blogerkami :D) Nepředpokládám, že by mi v dohledné době došly náměty ke psaní, to fakt ne.

8. Co by sis přál do budoucnosti (nejen v souvislosti s blogem)?

To je tajný :D Ale co se blogu týče a Píše.cz týče, tak ať tu jsou pořád takoví fajn lidi :) Bez nich je to o ničem a blogování nemá smysl.

9. Co na blogování považuješ za největší výhru?


Že se tu můžu vykecat de facto cizím (no, teď už moc cizí nejsou, když některé znám přes 7 let :D) lidem. A že to ty lidi baví číst. To mě hrozně těší :) A že zase můžu číst já je... prostě je to zase o těch lidech a v některých případech i o reálném přátelství :)

10. Odrazoval tě někdy někdo od blogování?
Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html


Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html

Ee.

11. Co nejhoršího se ti během blogování přihodilo?

Ehm. No, abych nebyl moc konkrétní, tak na předchozím blogu jsem si docela dost stěžoval na určité téma. A z toho blogu vedly linky ještě na další servery, kde jsem měl profil. No a jednoho krásného dne mi ten blogíseQ objevili lidi, kteří ho objevit neměli. To byla fakt sranda :D Takže to byl i konec toho blogu. Proto už se teď snažím být patřičně neurčitý, takže i kdyby ten blog někdo našel, nemohl by mi nic vyčíst :D


12. Ví tvoje rodina a okolí o blogu? Proč? Jak se k tomu staví?
Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html

Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html

Neví, díkybohům. Aspoň doufám :D Takhle mám plně volné pole působnosti a můžu si psát o čem chci - i o nich :D Ono vůbec, drtivá většina lidí v mém okolí neví, že bloguju, natož aby znali přímo tenhle blog. Po těch předchozích zkušenostech... anonymita nadevše! :D I když jsem v posledních letech v tomhle směru už mnohem laxnější. Ale i tak si dávám pozor, na to, co a jak a o kom píšu :)

13. Tvůj největší vzor - bloger, fotograf, spisovatel, kdokoliv jiný. Nebo lidé, kterých si nejvíce vážíš.


Žiš, to jsou otázky, takhle po ránu.
Nemám rád slavné osobnosti, které jsou slavné jenom tím, že hrajou ve filmech nebo zpívají, takže je zná spousta lidí. To je o ničem. Mám rád (a vážím si) lidí, kteří dělají něco opravdu užitečného. A třeba i nad rámec svých povinností. Takže to můžou být všichni obyčejní lidi, kteří se snaží, byť jen malinko, zlepšit svět (třeba jenom tím, že pustí někoho v metru sednout). Já vím, je to hrozné klišé, ale já to tak prostě mám.

Co se týče vyloženě vzorů, tak to jsou většinou kladné filmové (tedy imaginární) postavy- jednu dobu to byl třeba Obi-Wan Kenobi ze Star Wars :) Nebo třeba ten Zlomený meč z filmu Hrdina (viz odkaz výše).
Možná bych na tohle téma mohl napsat samostatný článek :D

14. Kdo tě v blogování podporuje? A pokud nikdo, proč jsi to ještě nevzdala?
Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html


Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html

Jak už bylo řečeno, baví mě to tu, protože je tu pár lidí, kteří mi sem chodí - a já k nim - a komentujeme si to tu. To mě na tom baví nejvíc, proto to dělám (i když ty fanynky mají taky něco do sebe :D)
Navíc se dá říct, že jsou mnohdy ty komentáře lepší, než ten můj článek :D

15. Stalo se ti někdy, že by se ti kvůli blogu někdo posmíval nebo ti zasahoval do soukromí? Jak jsi to řešila a co bys poradila ostatním?
Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html

To přímo ne, ale tak psal jsem o lidech z reálu a ti mi to tu našli. Takže moje rada zní: buď pište naprosto anonymně, se všemi zásadami, které k tomu patří (jako např. mazat svou historii prohlížeče atd.). Nebo pište o reálných lidech, ale opatrně. Ale stejně... když nikdo neví, kdo jste, nikdo se vám nemůže posmívat, že (to je asi problém hlavně školáků a středoškoláků, žejo)

TAKŽE DĺKY VÁM, KTEŘĺ TO TU ASPOŇ TROCHU PRAVIDELNĚ ČTETE A KOMENTUJETE. BEZ VÁS BY TO NEMĚLO SMYSL.

KUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Teď si dáme klasické vyhodnocovací kolečko, to je spíš statistika mě :) Je to vlastně úplně k ničemu, ale když mě to prostě baví :D

Takže počítadlo teď ukazuje 90.922 lidí. Což vychází - s ohledem na statistiku minulého roku - asi na 19 lidí za den. Hm, hm, byly doby, kdy to bylo 30-35 :D Ale tak to je vedlejší, že, ty komentáře jsou mnohem důležitější - a  těch je pořád dost a dost.

statistiky_graf

Statistiky návštěv po měsících, pořád se drží okolo těch 750 za měsíc :D

A teď to vůbec nejzábavnější - nejčtenější články za rok :D

clankyy_graf

1) První je klasickySedm cest, jak zlepšit mužskou masturbaci. 1010 přečtení. Evergreen :D Doufám, že lidem ten článek pomáhá.

2) Druhé - jak jinak - Benigní paroxysmální polohové vertigo. Lidi to zajímá, asi s tím mají pořád problémy. 386 přečtení.

3) Třetí je Můj úplně nejvíc nejoblíbenější díl Simpsonových (Díl Outsider art :D) Chudáci lidi si asi myslí, že tam najdou Simpsonovi online :D (185)

4) Co to je Hentai? Pouze 18+! Taky klasika. Erotika a porenko prostě táhnou :D (130)

5) Devět nejvíce kulervoucích veršů z Bible (119) - tak konečně lidi zajímá taky trocha toho duchovna... I když... :D

6) Ááá, říkal jsem si, kdy dojde na Mečounovy nahaté fotky. A je to tady! 109 lidí mě chtělo vočumovat :D

7) Ahá, moje povídka Kolik je hodin? se zase umístila. Doufám, že lidi fakt chtěli vidět tu povídku a nehledali jenom, ehm... kolik je hodin.

8)ŠOK!!! Mečoun na nudapláži!Taky se umístil, jak jinak... (99)

Musím říct, že jsem rád, že se dál umístily docela normální články :D Jako třeba Jsem jediný, kdo? (98), Uděláme mejdan! (95), Vánoční čas u Mečounů (94), Proč je dobré se nenávidět (92), Proč jsem téměř abstinent (92), O alkoholu (88), Quo vadis, Mečoune? (88), můj velmi oblíbený Mečoslav kontra Květoslav :D (87) a samozřejmě nesmí chybět ani Intim se Zlomeným mečem (84).

To by bylo z toho výběru tak asi všechno důležitého.

A teď prosím všichni směrem na parket, jdeme pařit, jako by se osmdesátky vrátily v plné parádě! OU JÉ!


Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html


Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html


Zdroj: http://hroznetajne.pise.cz/134-na-blogu-o-blogu.html


(Holiday rap)

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Sedm let s Mečounem frantiska 19. 03. 2017 - 11:30
RE(2x): Sedm let s Mečounem zlomenymec 19. 03. 2017 - 22:19
RE: Sedm let s Mečounem cayenne®blbne.cz 19. 03. 2017 - 14:11
RE(2x): Sedm let s Mečounem zlomenymec 19. 03. 2017 - 22:20
RE: Sedm let s Mečounem atraktivnistrasilka 19. 03. 2017 - 16:23
RE(2x): Sedm let s Mečounem zlomenymec 19. 03. 2017 - 22:20
RE: Sedm let s Mečounem lvice 19. 03. 2017 - 17:05
RE(2x): Sedm let s Mečounem zlomenymec 19. 03. 2017 - 22:21
RE: Sedm let s Mečounem iva 19. 03. 2017 - 17:39
RE(2x): Sedm let s Mečounem zlomenymec 19. 03. 2017 - 22:22
RE: Sedm let s Mečounem hroznetajne 19. 03. 2017 - 18:20
RE(2x): Sedm let s Mečounem zlomenymec 19. 03. 2017 - 22:22
RE(3x): Sedm let s Mečounem hroznetajne 21. 03. 2017 - 07:22
RE: Sedm let s Mečounem boudicca 19. 03. 2017 - 23:01
RE: Sedm let s Mečounem sargo 20. 03. 2017 - 02:58
RE: Sedm let s Mečounem rebarbora 21. 03. 2017 - 16:16
RE: Sedm let s Mečounem radus 22. 03. 2017 - 08:16
RE: Sedm let s Mečounem alienor 22. 03. 2017 - 12:36
RE: Sedm let s Mečounem tlapka 25. 03. 2017 - 21:05